Vizitator laura Postat Iunie 19, 2008 Partajează Postat Iunie 19, 2008 va salut pe toti si toate .......misto site......altfel sa va spun....se poate.....pe aici si pe dincolo......sa mai umblu si io colo :p sunt laura si sunt din sicilia(sacele) de brasov cica.....corcitura de moldoveanca cu ardelean dar nu conteaza am o fetta de 1 an si 7 luni.......si ma bucur ca muncesc....cu offroadisti ....stiu ei care.....ii si salut pe aceasta cale sa ne auzim be bine Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate