Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Salut pe toata lumea


mcbun2

Postări Recomandate

Salut tuturor.

Ma numesc Mihai Claudiu Bundoi (aka mcbun2). Am 40, sunt din Bukale, casatorit, 2 baietzi 10 / 2 si posed situatie maritala permisiva, ceea ce nu e de colea ca ma macina multe hobby uri cu plecare de la domiciliu conjugal :banana. Am un Cherokee din 94, 2,5 benzina (de chitros la impozite.... da am inceput sa am regrete....). Am bagat in el jdemii de euroi. Pentru cei ce se pregatesc de un eventual raspuns cu talc.... da, de banii astia luam Toyota. Insa avand in vedere ca nu fac extrem cu el si ca am avut placerea de a-l tuna in garajul meu.... eu zic ca am facut o alegere buna. Istoria lui se poate regasii pe 4x4mania. Sper sa fiu un forumist la inaltime si sa nu dezamagesc pe nimeni. In rest sunt prietenos si comunicativ :F

mcbun2

jeep cherokee xj 1994 de tarla

nissan pathfinder 2007 de orash

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Salut pe toata lumea

 

Salutare si bine ai venit....nu-ti fa griji am avut si eu un Cherokee ca al tau....acelasi an...acelasi motor....una peste alta sa stii ca-i masina buna...face treaba in teren....normal ca stramba un pic din nas la trasee extrme....ptr ca nu are sasiu....in rest....datorita greutatii mai reduse ...si a reductorului(Aisin)....poate trece prin locuri in care alte masini mai cu pretentii se pun cu burta in noroi....si striga dupa troliu....

 

Daca ai grija de ea cand trebuie si cum trebuie....nu ai probleme :h5

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare