Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

• GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

serie sasiu pajero japonez

cionea28
 Share

Recommended Posts

sal ma poate ajuta careva cu o serie de sasiu la pajero al meu i japonez seria este din 10 caractere si trebuie 14 am comandat de 2 ori placute frana si tot nu potrivesc imi trebuie o serie pentru pajero model lung an 01.09 1992 2.5disele 4x4

Re: serie sasiu pajero

Demonteaza o placuta si mergi la magazin cu ea.

deja am facut comanda si placutele leam returnat inapoi akuma trebe or alte placute sau bani mi trimit aia eu am 30km pana la un oras de asta am comandat online

Re: serie sasiu pajero japonez

De problema asta s-au lovit multi.. si s-a rezolvat de vreo cativa ani.

Cauta cu in forum folosind functia search si vei gasi cu siguranta.. te-as ajuta dar ny pot de pe telefon.

Prin amabilitatea dlui NeRv1, aveti aici seria lunga de Europa pt Pajero: http://forum.club4x4.ro/showthread.php?50907-Serie-de-Europa-Pajero-englezoi-MKII/page2&highlight=serie+sasiu+lunga

Daca mai gasiti si alte serii pt variante diferite de motorizare sau caroserie, adaugati aici! :tk

PS Eu am vandut acum 2 ani Pajero meu scurt in caroserie si in serie... am scapat :ha:

• Like 1

Eu am avut doua programe ASA instalate. Unul pe laptop pt. seriile europene si unul pe desktop pt.serii japoneze (care a fost primul procurat si instalat)

Laptopul a crapat şi din comoditate a ramas instalat doar cel pt. serii japoneze.

Nici asta nu va mai sta mult pt. ca nu-mi este de folos si desktopul va intra in upgrade-uri.

Asa ca pentru o perioada de timp va pot ajuta pe cei cu serii japoneze (scurte)

Mitsubishi Pajero mk2, caroserie lunga, cutie manuala 5 trepte, 1993, blocant spate, rapoarte 5,285 , 2500 turbodiesel

Serie sasiu: JMB0NV440PJ304461

Mitsubishi Pajero mk2, caroserie scurta, cabrio, cutie automata, blocant spate, 3000 v6 12v benzina

Serie sasiu: JMBARV230MJ000499

VIN number contains 17 characters and does not include the letters I, O, Q

Share

• Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use