tomescurt Postat Iunie 26, 2008 Partajează Postat Iunie 26, 2008 Salut, ma numesc Tomescu Radu Tudor(de aici Tomescurt, zis si nepotu' universal) , am 26ani sunt din Pitesti si tocmai ce am cumparat un aro care va avea zile grele in teren. Pasiuni am destul de multe si majoritatea se petrec in natura si in locuri greu accesibile, iar pasiunea pentru offroad cred ca am preluat-o de la cei doi membrii ai clubului pe care ii cunosc Semaca&MCBun2.Nu pot decat sa ma bucur ca am gasit unde si cu cine sa impartasesc aceasta pasiune. Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate