Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

kit inaltare, suspensii lj 70


drag

Postări Recomandate

trebuie sa imi schimb suspensiile la lj-ul meu 70, 1995 3000, scurt. e autoutilitara, dar am incarcat cu bara fata si troliu, bara spate hd plus ceva cuva de aluminiu pt transportul vanatului. ce variante imi recomandati? am vazut pe net de pe la 550 euro pana pe la 1300, dar nu stiu care e diferenta, si ce ar fi mai bine sa imi iau. are sens inaltarea sau nu? e clar ca oricum singura inaltare a masinii o faci din roti, oala diferntialului fiind cea mai joasa, dar daca tot schimb suspensiile, nu cred ca ar fi mare diferenta ca pret intre standard si +50-60mm.

Multumesc

mai bine taci si lasi impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa elimini orice dubiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...
Vizitator Turbo4x4

Re: kit inaltare, suspensii lj 70

 

Daca masina va merge si pe strada si va face si off-road cea mai buna suspensie avand in vedere raportul calitate-pret este Old Man Emu. Si mai nou pentru masina ta sunt disponibile si amortizoarele Nitrocharger Sport. :grin:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare