icXu Postat Iulie 11, 2008 Partajează Postat Iulie 11, 2008 Sunt nou in lumea 4x4 si defapt in lumea auto,nu am macar nici carnet (deocamdata)dar asta nu m-a descurajat sa cumpar un aro spartana cu care ma dau cu el offroad.Nu am dat de carnet pana acum deoarece nu am avut nevoie si nici nu m-a pasionat domeniul auto iar offroadul nu l-am descoperit decat pana de curand , dar odata cu achizitia aroului s-au schimbat toate. Deci: Salutare :cl !!! My Build: ARO Spartana Offroad Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate