Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

• GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Autoutilitara

Maria
 Share

Recommended Posts

Buna seara, am achizitionat un Mitsibishi Pajero scurt, 2002, inmatriculata pe Belgia si autoutilitara. La RAR imi cer un panou despartitor de la o firma omologata. Are cineva sa imi impumute unul, sau imi puteti spune unde il pot pune? Va multumesc anticipat.

Re: Autoutilitara

Luati legatura cu cei de la Traco Service, stiu ca ei faceau autoutilitare la Mitsubishi, Tel.: +40 374.047.047

Mob.: +40788 022 022 / +40788 033 033.

Re: Autoutilitara

Ala , adica panoul, il poate face oricine dintr-o plasa sudata de gard.Dar mai bine apelezi la cineva care are relatii la RAR.E mai ieftin , mai rapid, si mai sigur.Am vazut atitea... RAR facut fara panou, instalatia de gaz trecuta pe carte, de ITP-uri nici nu mai zic.Daca nu vii cu o relatie la RAR si le-ai cazut "cu tronc" , o sa te lase nervii:nu ai panou, ai panou, nu ies noxele, ies noxele, ai dezechilbru pe frinare, ies frinele, parca nu se vede bine o cifra la serie s.a.m.d.

Asa ca parerea mea, e mai ieftin sa gasesti pe cine va care rezolva astfel de probleme, si gata.O sa iesi mai ieftin (si ca bani si ca timp).

Edited by PYZ

Share

• Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use