Vizitator mudysamy Postat Iulie 27, 2008 Partajează Postat Iulie 27, 2008 salz domnilor,vin in randurile dvs ca un viitor posesor de "samy",cu un pic de teama in suflet dar cu multe sperantze,cum ca,voi,cei cu mai multa experientza,ii vetzi ajuta pei cei mici sa creasca! :rules :ypu Long Live Samy!!! Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate