Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

radiator toyota 70


kherim

Postări Recomandate

  • 10 luni mai târziu...

Re: radiator toyota

 

cit ar costa un radiator nou?daca se poate posta aici

 

pai pune si tu serie de sasiu sau macar un model si o motorizare...

The Climber - V6 4runner 1st gen. on 31x11.5x15 TSL SX, T-Max 9500

4x4MANIA is where we are !!!

“ It doesn't matter how slowly you go, as long as you don't stop. ” — Confucius.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: radiator toyota

 

Din experienta, recomand radiator nou. Acum 2-3 ani cel original de Toyota a pocnit pe un traseu de extrem din CNOR (la cateva zile dupa concurs am avut eu ambitia sa fac traseul). Fiind imbatranit pur si simplu a cedat din cauza presiunii din instalatie. L-am lipit cu tot felul de solutii dar pana la urma am cumparat altul nou marca Thermotec (cred ca polonez) la sfert de pret fata de unul original si pana in prezent si-a facut treaba fara probleme.

"Majoritatea oamenilor se tem atat de mult sa piarda ceva

incat toata viata au grija sa nu aiba ce sa piarda."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: radiator toyota

 

Daca imi aduc aminte bine am cumparat Thermotec D72019TT. Cauta pe google "Thermotec D72019TT" si gasesti oferte pe la 500-600 lei. Atentie la dimensiuni pentru ca sunt unele putin mai lungi. Masoara-l pe cel de pe masina si compara dimensiunile.

"Majoritatea oamenilor se tem atat de mult sa piarda ceva

incat toata viata au grija sa nu aiba ce sa piarda."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: radiator toyota

 

pai in cazul asta de ce n-ai deschi un topic nou cu radiator daihatsu rocky? ca nu e toyota.

dupa VIN se gasesc radiatoare, nissens sigur au. dar trebuie sa stii ce vrei: radiator nou, radiator nou facut in romania, radiator nou de uzina sau radiator reparat ieftin.

The Climber - V6 4runner 1st gen. on 31x11.5x15 TSL SX, T-Max 9500

4x4MANIA is where we are !!!

“ It doesn't matter how slowly you go, as long as you don't stop. ” — Confucius.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare