Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Nou posesor Vitara Cabrio,2.0l,benzina,132 CP,1997


Kadour

Postări Recomandate

Salutare,

Nou pe forum(prima postare dupa prezentarea din iunie),si nou posesor Vitara Cabrio(soft top),2.0l,benzina ,132 CP, 1997.

Am trecut la ‘curatenie’,schimbat toate filtrele si uleiurile,iar la sfasitul lunii ,o voi intremna un pic cu niste suspensii si un kit de inaltare,dupa care vedem ce ‘incaltari’ se potrivesc,si,… la drum!

As vrea ,o idee,un sfat,…cum sa dau jos butucul de contact,ca si el si cheia sunt f.uzate(in timpul mersului cade cheia din contact).Am ‘dezgolit’ de tot butucul,dar totul este capsulat pe axul volanului,iar ‘meseriasul’ imi cere sa-i duc ambele(butuc + cheie).

Un hard top m-ar interesa,daca are cineva vreo informatie,

In rest,numai de bine!

P.S. O sa revin si cu poze!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Nou posesor Vitara Cabrio,2.0l,benzina,132 CP,1997

 

Bine ai venit !

 

Aici, in sectiunea TEHINCA, iti prezinti masina, intrebi, discuti, impartasesti experiente cu si despre masina, iar pentru achizitia diverselor piese, accesorii, avem sectiunea MICA PUBLICITATE unde iti poti pune anunt de cumparare pentru hard-top-ul pe care il cauti.

 

Multumim pentru intelegere !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare