Vizitator mihai cezar ionascu Postat August 7, 2008 Partajează Postat August 7, 2008 Salutare. Cezar ma numesc. pentru cei care asculta, posesor de Wrangler YJ din 1995, 4.o L High Output. Sunt prin zona pentru ca admir, deocamdata de departe, fenomenul off road si oamenii de pe aici. Citesc de ceva vreme topicurile si privesc pozele, sperand in curand, sa fiu un participant activ. Bine ne-am gasit. Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate