Andrei.T Postat August 12, 2008 Partajează Postat August 12, 2008 Salut,ma numesc Andrei Tanase,locuiesc in Bucuresti si inca nu am carnet :).Astept ziua de 11 decembrie sa fiu major si sa pot conduce :).Imi plac masinile de orice fel... Si aici niste filmulete cu Nissan-ul meu la Bicaz,n-am apucat sa filmez decat la coborare. http://www.youtube.com/watch?v=vH2o8FDU9HA http://www.youtube.com/watch?v=jUPQhmFsbSY Cam atat deocamdata, Numai bine! Nu mai semnez. Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate