Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

My vitara,,proiectul meu incepe cam asa


soryn

Postări Recomandate

Tocmai am achizitionat o vitarusca rasturnata si as vrea de la primavara sa ma pun pe treaba so aduc la viata din nou:j

Si ceva poze,

 

SUZUKI_VITARA-1.thumb.jpg.5823c9afbfafd73e5150c556152098ee.jpgSUZUKI_VITARA-2.thumb.jpg.f6f52489a2df9ef08e45e68a787cd4f8.jpgSUZUKI_VITARA-3.thumb.jpg.a5a9a39b00f6596d9e09d2fbdfbc62f6.jpg

 

Dacă știți cumva o caroserie in apropiere de Cluj aștept răspunsurile voastre nu Conteza modelu sa fie in 2 uși

Editat de Astral
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: My vitara,,proiectul meu incepe cam asa

 

posibil sa conteze la ITP caroseria daca in acte este cabrio.

In prezent: Suzuki Escudo LWB 1.6 16v 101 cp, 1993, RHD

In trecut: Vitara SWB 1.6 8v 80 cp, 1993, cabrio, injectie - stock

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: My vitara,,proiectul meu incepe cam asa

 

Cam sifonata saracuta,treci pe la mine sa vezi o caroserie frumoasa sa iti faci ghemotocul.

Vei avea de lucru de nu vei sti cum te cheama:grin:

suzuki vitara 1.6

yo5PKM

0763630114

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nustiu dacă o sa fie problema la itp dar o sa ma interesez in talon nu specifica ca ii închis sau deschis doar in carte scrie ,,AE CABRIOLET,, oricum trebuie sa ma duc cu ea la rar pentru identificare in cel mai rau caz o S-o omologhez dacă trebuie...oricum o sa ma gândesc poate pun tot deschisă

 

salutare domnu adam tocmai am trecut pe la tine pentru strutbar sa stii ca ii foarte rigida masina acuma si nu mai bate deloc,ai ceva caroserie aici la cluj sau la calafat

Editat de Astral
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare