Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Defender si Patrol la zapada sau varianta PROTV "Salvare miraculoasa cu ajutorul unui club de offroad"


sean70

Postări Recomandate

Re: Defender si Patrol la zapada sau varianta PROTV "Salvare miraculoasa cu ajutorul unui club de offroad"

 

Anul trecut am luat la o licitatie troaca asta:

camion1.jpeg.1e5496c6af61ef1a1956631ba62ca6af.jpeg

Cu 6000 de euro + 600 taxa de licitatie + 2200 transport - s-a dezafectat o baza americana din Olanda...camionul asta este calul de bataie al armatei americane de vreo 35 de ani - e facut dupa specificatii militate,are in jur de 10 tone,blindat cu scuturi peste tot,diesel cu 250 CAI,cutie automata Allison cu reductor,6x6,admisie de aer si esapament la peste trei metri,electronica zero...e belea si sunt configurate pentru toate gusturile (in alea facute ca centru de comanda poti face sala de operatii...).…..

Eu as lua cate 2 troace de astea,ca doar suntem membri NATO,pentru fiecare judet...cu un milion-doua rezolvi problema (oricum para-indaratul de la dezapezire cred ca depaseste cu mult suma asta)...as intinde coarda si as lua macar cate un GHE-O pe judet...si i-as instrui serios pe cei care le folosesc!

Vise!--

Discovery 4 2010

Discovery 2 2000

Defender 90 1997

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Defender si Patrol la zapada sau varianta PROTV "Salvare miraculoasa cu ajutorul unui club de offroad"

 

Rusinica ptr ProTv care si-a asumat in cea mai mare masura reusita actiunii..........Daca s-ar da pe un post international filmarile sigur lumea ar crede ca totul s-a desfasurat in Bulgaria :( multumita numerelor de inmatriculare al eroilor. In alta ordine de idei: Jos palaria in fata participantilor!

Daca nu stiu ceva......nu stiu inca.....
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Defender si Patrol la zapada sau varianta PROTV "Salvare miraculoasa cu ajutorul unui club de offroad"

 

Pentru a mea platesc taxe romanesti...mici ce-i drept!

:grin:

Discovery 4 2010

Discovery 2 2000

Defender 90 1997

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Defender si Patrol la zapada sau varianta PROTV "Salvare miraculoasa cu ajutorul unui club de offroad"

 

RESPECT pentru Sufletul si Inimile mari ale celor din :cl si pacat ca daca cineva spune ca a reusit cu ajutorul unui club 4x4 sa ajunga la locul respectiv "primeste sapuneala" pt astfel de precizari.

Toata stima !

Sorin Priboi, aproape pieton ....

________________________________________________________________________________________________________

Daca stii sa vezi ceva bun in fiecare om, aproape toti vor sfarsi prin a vedea ceva bun si in tine. -Ben Carson

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare