Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

• GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Sfat achizitie bicicleta eliptica

Liviu-San
 Share

Recommended Posts

Buna seara!

Ma bate un gand sa achizitionez o bicicleta eliptica sa fac putina miscare(mai mult pt sotie) si nu prea stiu dupa ce sa ma uit sau care ar fi mai buna pentru inceput.Noua nu-mi permit,asa ca o sa ma indrept catre second-hand.Am vazut si cu volanta mai mare,mai mica,magnetica...etc...

Cei care va pricepeti,poate ma ajutati cu un sfat,sa nu cumpar ceva ce nu-mi va folosi.:tk

Re: Sfat achizitie bicicleta eliptica

Eu am o eliptica WESLO.

http://www.weslo.com/webapp/wcs/stores/servlet/Product_-1_20001_30051_101508_338551

Am reinceput de curand sa ii dau si eu ceva pedale. O am de vreo 4 ani, nu am folosit-o cine stie ce, e buna pe post de cuier :P

NADS Fitted

Pentru mine, disputa stiinta vs religie s-a incheiat atunci cand pe biserica a aparut paratraznetul.

Cel mai bun sex oral mi-l ofera gura lumii.

Este un moft . Sau mai degraba manifestarea unei vinovatii . Sau suntem prea grasi , sau prea comozi . Nimic nu se repara cu o eliptica sau cu alt soi de aparat . Va sfarsi pe post de cuier ( cum bine zice antevorbitorul meu ) .

Acasa nu se face sport . Sport sa face in sali dedicate . :grin:

Nu vei fi judecat niciodată de un om mai bun ca tine. Cei care judecă îşi urăsc, de fapt, propriile greşeli şi neputinţe.

Este un moft . Sau mai degraba manifestarea unei vinovatii . Sau suntem prea grasi , sau prea comozi . Nimic nu se repara cu o eliptica sau cu alt soi de aparat . Va sfarsi pe post de cuier ( cum bine zice antevorbitorul meu ) .

Acasa nu se face sport . Sport sa face in sali dedicate . :grin:

Eu nu stiu ce muncesti dumneata, dar dupa ce ajungi acasa dupa 12-14 si mai mult de la job, unde-ti bati mintea cu diversi tampiti samd, mai greu sa sui fundul pe bicicleta sau sa gasesti o sala deschisa. Si poate e mai comod in intimitatea casei tale sa-ti misti corpul amortit de ore intregi de sofat / stat pe scaun. Si daca as avea timp, mi-ar fi teama sa merg cu bicicleta (am incercat odata si era sa ma spulbere unul care vb la telefon). Asa ca....e o alegere buna, daca ti-ai pus in cap sa o folosesti.

Ca la mine a fost cuier, se datoreaza faptului ca am avut o perioada mai agitata, unde numai gandul la fitness nu mi-a stat. Nu e neaparat valabil pentru toata lumea.

NADS Fitted

Pentru mine, disputa stiinta vs religie s-a incheiat atunci cand pe biserica a aparut paratraznetul.

Cel mai bun sex oral mi-l ofera gura lumii.

@fordranger,iti dau dreptate partial.Depinde de la caz la caz.In speta,eu sunt inscris la un club de Kempo si fac sport de 3 ori pe saptamana. As lua-o mai mult pentru sotie,pentru ca avand 2 copii,nu putem sa facem sport amandoi.Pe fata mai mare,o iau la antrenamente cu mine,cea mica...e prea mica.Dar trebuie sa-mi pun in miscare si sotia.D-aia nu vreau sa fac o investitie prea mare in aparat,pentru ca nu stiu cum vor evolua lucrurile.In orice caz,cred ca merita incercat.

L.E.-a face ceva,nu este egal cu a nu face nimic:wink:

Edited by Liviu-San

Volanta cat mai mare, frana magnetica si pasul cat mai mare

Pt acasa eu as recomanda banda de alergat deoarece iti impui ritmul prin apasarea unui buton, nu trebuie sa te mai motivezi ca sa scoti untul din tine ;)

Share

• Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use