Noobius Postat August 28, 2008 Partajează Postat August 28, 2008 Ma numesc Alex, sunt student in anul III la facultatea de electronica din cadrul UPB. Vreau sa-mi cumpar un Suzuki Samurai in curand si sa particip la evenimentele organizate de voi :D O sa revin mai tarziu la sectiunea de Suzuki cu cateva intrebari mai de incepator ^^ Cu stima. Noobius Suzuki Samurai '90 "Stuka" Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate