Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

gps cu dvd player cu etc!!!


urszilla

Postări Recomandate

Re: gps cu dvd player cu etc!!!

 

Daca iti da harta Europei+Romaniei si chiar merge, baga-te.

Merita macar pentru atit.

Am vazut si in oferta de metro de acum, dar cred ca pretul e mai mare.

Land Rover Discovery 2 V8 Automatic -Thor

Land Rover Discovery 2 Td5 Manual - Phoenix

www.lroc.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: gps cu dvd player cu etc!!!

 

Sfatul meu este sa nu te bagi .

Am adus si eu din china mai multe modele din astea .

Toate cele mici 1DIN au crapat pe rand , se incalzesc extrem de mult , In spatiu mic foarte multe componente , nici macar cu un ventilator suplimentar nu a functionat . O ia razana radioul , comenzile etc.

Cele format 2DIN nu au avut probleme de astea

cata vreme l-am tinut pornit pe masa a mers ,odata bagt in bordul masinii a luat-o grav pe campii

Faci cum crezi , dar eu le-am calcat in picioare ca sa nu le vand si sa vina clientzii sa-mi dea cu ele in cap

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: gps cu dvd player cu etc!!!

 

:ha:

super...multumesc mult de sfat

iata , in sfarsit , un comerciant serios!!!{ esti ardelean???)

ma gandeam eu ca prea face si stie multe...si mai e si chilipir...

la panasonic e ceva...de genul...dar fara gps...si costa 3500 ron...

asta era prea ieftin ca sa fie bun...

inca o data mii de multumiri

urszilla hilux 2.5 : jimnilika 1.3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: gps cu dvd player cu etc!!!

 

:h5

nu prea stiu nici eu ce sa zic ca sant

dupa buletin .... Bucuresti

Dupa tata nici moldovean nici muntean ...Buzau

dupa unul din bunici as fi italian

dupa mama........ moldovean .

 

in mod cert nu-mi place sa dau tepe,sa vand prostii neverificate ,etc.,etc. posibil unul din motivele pentru care nu sant plin de $$$

Despre scule de navigatie ce sa zic eu ma inteleg foarte bine cu Garmin, iar acarete de astea all in one nu cred ca o sa fac totul bine ,vezi si telefoanele astea de superfite cu camera , navigatie, poze ,email s.a.m.d.

experienta proprie cu un Smartphone :l-am legat prin bluetooth la carkit, la un receptor de satelit ,am pornit Igo-ul si totul a fost bine pana a sunat telefonul atunci scula a intrat in colaps si a trebuit sa o resetez.

de atunci folosesc un telefon simplu care nu are decat bluetooth sisistem de navigatie separat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 an mai târziu...
  • 2 săptămâni mai târziu...

Re: gps cu dvd player cu etc!!!

 

Am si eu o "scula" asemanatoare in bord. Mi-am adus-o din China ca, am considerat eu, mai bine imi iau teapa singur decat sa ma intepe altu` si pe bani multi.

 

Nu mai stiu cat m-a costat tot, dar a fost mai ieftin ca la noi. Insa cum zicea si geppeto :rsp o scula care face multe n-o sa faca nimic bine. Eu pot sa ma consider norocos ca m-a lasat doar antena GPS (care nu se mai conecteaza la satelit).

 

Celelalte merg si e placut sa te uiti la un film la drum lung sau sa vezi pe unde mergi cand dai cu spatele (are si camera si senzori de parcare).

 

Parerea mea e ca mai bine dai un ban in plus (daca-l ai) si sa iei o scula de firma care face mai putine, dar le face bine.

Scump si prost am tot vazut. Ieftin si bun NU EXISTA! :grin:

Prahova 4x4

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare