Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

• GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Buna seara, bine v-am gasit!

Guest Patricia
 Share

Recommended Posts

Re: Buna seara, bine v-am gasit!

:W

mai sunt si femei pe aici.....nu numai oameni :grin:

Bine ai venit!

It`s not that WHERE you go....it`s WHICH way you get there!

Auto: TOYOTA 4Runner

Moto: BMW K 100 RS, BMW K 1100 RS

NU FURA!.....GUVERNUL URASTE COMPETITIA!

Bine ai venit :h5 http://carunderconstruction.googlepages.com/stirb.JPG

He He He He si inca cum. Nu stiu cit te-ai dat pe forum, asa ca, vreau sa subliniez citeva aspecte. Daca aveai id masculin, primul post dupa al tau era: RULEZ!!! COMPLETEAZA-TI LOCATIA!!! FORUMUL ASTA ARE NISTE REGULI!!! RULEZ!!! inca de la primul mesaj. Asa, cu id feminin, treaba e alta. Ai facut sa apara in prima linie id-uri despre a caror prezenta mai mult de 80% din membrii activi habar nu aveau. Esti primit(a) cu bratele deschise. Nu a sarit nimeni la gitul tau.

Ok. Cine are ochi sa vada, cine nu, nu.

@Patricia ... Nu lua in seama ce am scris eu aici. Din partea mea, daca vrei te conformezi regulilor, daca nu, nu. Sanatosi sa fim.

I Have No Idea What You Are Talking About

:W Patricia! Poti sa postezi si tu fotografiile facute pe Magura!

Mmmmm... NISSAN!

"Nu este nicio rusine sa te nasti prost. Rusine e sa mori prost." Marin Sorescu

- Off Road Club Sibiu -

Guest Patricia

Mersi baieti pt primire calcuroasa :) Daca stiti site-uri unde pot afla fffffff sau tot despre offroad postati si mie! Mersi din suflet!

Pt Zippo: o sa pun pozele imadiat ce o sa iau de la Lazar! Mergeti la maramures ?

Daca stiti site-uri unde pot afla fffffff sau tot despre offroad postati si mie! Mersi din suflet!

Domeniul este foarte vast, asa ca pina nu ne impartasesti ce anume te intereseaza, putem face doar presupuneri. Ar fi cam asa (cu mentiunea ca lista ramine deschisa):

1. off road driving skills;

2. iesiri off road (dealuri, munti, paduri, pajisti, cimpii etc.;

3. accesorizari masini pt. teren, mai mult sau mai putin greu;

4. mecanica specifica masinilor cu 4 roti motoare;

5. restaurari masini off road, si nu numai;

6. tentative de a construi din nimic o masina pt. teren greu;

7. tinichigerie specifica masinilor de teren (asta e partea aia in care se taie cam tot ce se poate taia de pe o masina, de nici propritaru nu mai stie ce marca a fost);

8. nu in ultimul rind, moda off road.

Pentru inceput, eu zic ca ai nimerit unde trebuie. Gasesti cam de toate cite un pic. Nu ne dezamagi. Ne lasi cu impresia (cel putin pe mine) ca suntem o adunatura de plicticosi care se baga in seama, dar nu au de zis nimic interesant.

Sa ne vedem cu bine

ps: mi-am terminat situatiile. (prietenii stiu la ce ma refer :h5 )

I Have No Idea What You Are Talking About

Guest redscarlet

Welcome, dear. :) :1

Bien venu, cherie ! ... asta ca sa fiu in ton cu anglofaga :ha: aia blonda ...

... zise Koala, inspirat ... :grin:

Guest Patricia

m-ai ghicit, ma intereseaza toate punctele enumerate. Sunt incepatatoare in domeniu si as vrea sa stiu de toate.

Nu cred ca sunteti fara minte, niciodata nu am declarat asa ceva, dinpotriva............

Patricia, te rog sa iti completezi locatia la Profil ... "User Control Panel" - dreapta sus ... acolo alegi "Profile" si completezi la "Location" ...

merci,

PS : Si, un mic post de prezentare, ar fi chiar dragut :ha: ...

Am vazut asta in postul lui 44-WLD :

He He He He si inca cum. Nu stiu cit te-ai dat pe forum, asa ca, vreau sa subliniez citeva aspecte. Daca aveai id masculin, primul post dupa al tau era: RULEZ!!! COMPLETEAZA-TI LOCATIA!!! FORUMUL ASTA ARE NISTE REGULI!!! RULEZ!!! inca de la primul mesaj. Asa, cu id feminin, treaba e alta. Ai facut sa apara in prima linie id-uri despre a caror prezenta mai mult de 80% din membrii activi habar nu aveau. Esti primit(a) cu bratele deschise. Nu a sarit nimeni la gitul tau.

Ok. Cine are ochi sa vada, cine nu, nu.

@Patricia ... Nu lua in seama ce am scris eu aici. Din partea mea, daca vrei te conformezi regulilor, daca nu, nu. Sanatosi sa fim.

Cine a scris-o ? ...

44-WLD are dreptate

Completeaza te rog locatia in "profil".........si fa-ti si tu o mica prezentare.

Nu ne trebuie CV-ul complet.......doar cateva vorbe despre tine.....asha......ca si cum ai intra pt prima oara intr-o incapere si te-ai prezenta.

In rest........Bine ai venit

• 2 weeks later...
 Share

• Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use