Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Salut si bine v-am gasit!


Roberto

Postări Recomandate

Ma numesc Robert, am 30 de ani, sunt de linga Bucuresti, mai precis Bragadiru-Ilfov, si ca si voi sufar de o boala grea, sunt dependent de off-road. Tratamentul l-am facut pana acum cu un ATV, pe care il am inca dar nu a dat rezultatele scontate, drept pentru care am hotarat sa trec la ceva mai serios si am achizitionat una bucata Samurai, defapt SJ, pe care unii din voi probabil ca o cunosc. Deja i-am facut cunostinta cu Costin si vor urma ceva modificari mai serioase la ea. Imi doresc din tot sufletul sa ma primiti in gasca voastra si sper sa ne distram impreuna.

 

Am sa pun si ceva poze:

Samurai SJ413-87

KingQuad 700 -07

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare