Roberto Postat Septembrie 16, 2008 Partajează Postat Septembrie 16, 2008 Ma numesc Robert, am 30 de ani, sunt de linga Bucuresti, mai precis Bragadiru-Ilfov, si ca si voi sufar de o boala grea, sunt dependent de off-road. Tratamentul l-am facut pana acum cu un ATV, pe care il am inca dar nu a dat rezultatele scontate, drept pentru care am hotarat sa trec la ceva mai serios si am achizitionat una bucata Samurai, defapt SJ, pe care unii din voi probabil ca o cunosc. Deja i-am facut cunostinta cu Costin si vor urma ceva modificari mai serioase la ea. Imi doresc din tot sufletul sa ma primiti in gasca voastra si sper sa ne distram impreuna. Am sa pun si ceva poze: Samurai SJ413-87 KingQuad 700 -07 Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate