JorJ Postat Noiembrie 19, 2015 Partajează Postat Noiembrie 19, 2015 Salut, Un bun prieten din Timisoara are nevoie de reparatii si intretinere pentru Samuraiul lui. M-a intrebat daca stiu pe cineva in zona cu un service care sa aiba experienta cu aceasta masina. Ii voi transmite propunerile voastre. Multumesc. W.I.L.D.S.T.A.T.E - Off-road & Adventure powered by The White Wolf. Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate