Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Salutari


Vizitator vromeo

Postări Recomandate

Vizitator vromeo

Va salut!

Numele meu este Vaetus Romeo, sunt proaspat posesor de cont pe acest forum si detin un jeep grand cherokee din '96 cu motorul de 5,2 litri, gold edition.

Ma uit cu drag la masinile voastre in trafic (ca probabil ale voastre sunt) si sper sa am si un o astfel de minunatie in curand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Salutari

 

:W

interesanta motorizare

s-ar putea sa ai nevoie de o turbina daca iesi pe teren :grin:

BAFTA!

It`s not that WHERE you go....it`s WHICH way you get there!

 

Auto: TOYOTA 4Runner

Moto: BMW K 100 RS, BMW K 1100 RS

 

 

NU FURA!.....GUVERNUL URASTE COMPETITIA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator vromeo

Re: Salutari

 

Nu prea cred ca o sa ies cu ea asa la off-road. Mai trebuie muncit la ea. Singurele ocazii in care pot sa spun ca am facut off-road au fost cand faceam curse cu tractoarele pe aratura (de mentionat ca s-a comportat exemplabil) si asta iarna niste "drift"-uri la un gratar intre craciun si revelion pe zapada inghetata.

Insa daca reusesc sa ii schimb motorul, discutam altfel :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator vromeo

Re: Salutari

 

Nu e frumos si imi cer scuze pt asta, dar poate aici imi raspunde cineva :D

Vreau sa imi schimb si eu motorul, stie cineva un garaj in zona bucurestiului unde pot face asta ?

 

Va multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare