alex2 Postat Septembrie 26, 2008 Partajează Postat Septembrie 26, 2008 Numele meu este Punga Alexandru sunt de linga Odobseti am 42 de ani de profesie medic veterinar (cabinet pentru animale de companie in Focsani),vinator de 15 ani pasionat de munte si esiri in zone cit mai salbatice posesor de Lada Niva echipata cu tot ce ajuta in teren (inaltata.cu scut,troliu W 800,cauciucuri model cobra.. am copilot si sustinator pe baiatul meu de 13 ani ce asteapta cu nerabdare sa posede permis (iubitor de off road) Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate