kamikz Postat Aprilie 6, 2016 Partajează Postat Aprilie 6, 2016 salut tuturor! intrebarea mea este daca se poate regla cumva debitul la pompa de benzina la un SJ410. Problema pare a fi returul subdimensionat, cel putin in momentul de fata. Are tendinta de a da teava jos, ba la rezervor, ba la carburator. L-am curatat in repetate randuri si totusi situatia persista. Am inceput sa pun coliere cu surub acum, desi uitandu-ma la cele originale pare ca nu ar fi nevoie. Idei? SJ410 - '86 - in reconstructie. Ex:Samurai Sj413, V-50 (high-top), '88. Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate