Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Suzuki vitara 2.0l lwb v6


seklerbowhunter

Postări Recomandate

Buna tuturor,

Recent am achizitionat un Vitara LWB/V6 2.l automat 4 trepte an fabricate 97.decembrie cu clima.Pe scurt pretul de vanzare cerut 4200 euro cu motor recent resegmentat (garantie pe motor 6 luni) din reprezentanta Nissan Kecskemet Ungaria, suspension lift 4 cm OME nou, cauciucuri BF Goodrich MT, reflectoare fata si spate , tinichigeria exteroara total refacuta inclusive polish pe toata masina , sasiu izolat fara gram de rugina, scut motor-schimbator 7mm aluminiu, kilometrii 177 de mii reali (cred eu) cu carte servis,distributie uleiuri filter schimbate .

Consum la drum intins undeva la 11 litri fara AC, cauciucuri 235/70/16 viteza 90-110 km/h

Pana aici toate bune si frumoase dar nu am experienta cu cutia de viteza automata si ma deranjeaza faptul cand schimba viteza simt o lovitura usoara in cutie. Credeti ca ar fi bine sa schimb uleiul deoarece am inteles ca acesta se schimba la 200 mii?

"If you think adventure is dangerous, try routine; it is lethal."
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare