Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Salutare tuturor !


cristi 1

Postări Recomandate

Locuiesc in Ploiesti, 38 ani, casatorit , un copil . Pasionat in general de viteza si masini puternice , de ceva vreme am prins gustul si masinilor de teren cu precadere a celor pregatite pt off road. Printre altele am avut in trecut un Pajero 2,8 si acum vre-o trei ani un Grand Cherokee. Acum intentionez sa achizitionez o masina pe care sa o pregatesc cu toate cele necesare pentru off road.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Salutare tuturor !

 

SJ m-a intrebat ce masina intentionez sa pregatesc.

 

Ei bine, m-am gandit la un Jeep Xj la care sai pun in prima faza urmatoarele : kit inaltare skyjacker, anvelope superswamper pe 33, bara Arb fata, troliu warn. Ulterior va trebui sa ma consult cu cineva priceput pt alegerea unor blocabile si alte chestiuni pe care sincer nu le cunosc deloc. De altfel nici nu stiu deocamdata daca sa achizitionez de aici accesoriile susmentionate sau sa le iau din usa direct. Se pare ca la noi vin cu niste preturi destul de mari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare