Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Salutari din Iasi


Vizitator mihai_ie

Postări Recomandate

Vizitator mihai_ie

Salut,

 

Mihai din Iasi aici. Sunt pe cale sa devin pasionat off-road de nevoie :) . Chiar daca am ceva antecedente cu enduro si ATV, nu m-am apropiat niciodata de masini 4x4. Oricum sunt obisnuit cu noroiul de ceva ani.

 

Recent mi-am cumparat o casa in apropierea Iasi-ului, casa care e pe un deal... priveliste, liniste, dar drum ingrozitor. Lucrurile nu au stat atat de rau pana recent cand a incepur sa ploua, iau Fabia mea a fost total depasita de situatie, adica am ramas inpotmolit in noroi de cateva ori. Decizia e simpla: masina offroad. Si daca tot o iau, de ce sa nu incerc si ceva mai interesant decat drumul de la casa la asfalt.

 

Acuma, visul ar fi un Defender, dar avand in vedere ca toate resursele mele financiare s-au epuizat la cumpararea/finisarea casei, va trebui sa vand Skoda. Deocamdata ma gandesc la un Samurai/Vitara.

 

Oricum sper sa ne vedem cat mai curand in noroi pana la gat :ypu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare