Vizitator encarta Postat Octombrie 14, 2008 Partajează Postat Octombrie 14, 2008 Salutare! Sunt encarta.imi place sa merg cu masinuta,doar daca sotul conduce.el spune ca sunt un copilot de nedejde. eu am preocupari cu totul pasnice, de la citit la gatit, dar stiu si eu, ca orice muritor sa deosebesc un filtru de aer de unul d eulei, sa schimb o roata sau sa curat un filtru de aer. eu spun ca stiu cate ceva,desi sunt atehnica prin definitie. mi-e tare drag sa ies cu oamenii din club si le multumesc pentru ca ma suporta. promit sa tac.cat mai mult. daca aveti nevoie va pot ajuta cu orice inseamna finante, legislatie pe finante si nu numai, fonduri structurale etc. Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate