Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

freelander 4x4


SilenceDJ

Postări Recomandate

salut , bine v-am gasit pe toti de pe acest forum , a fost foarte buna ideea de creere a acestui forum , vine in ajutorul multor proprietari de 4x4 s-au cei care vor sa isi achizitioneze in viitorul apropiat unul.

Eu am un Land Rover Freelander din 2002 nu modificat in afara de niste roti mai mari . Sper sa nu ma dezamageasca tancu' (porecla masini :grin: ) . Sper ca daca voi avea ceva probleme in viitor ceea ce nu vreau sa imi poata sarii in ajutor cunoscatorii. Apropo , eu sunt din CLuj, multe noroaie si zone de off-road-it prin zona !

Never stop exploring
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare