SilenceDJ Postat Octombrie 18, 2008 Partajează Postat Octombrie 18, 2008 salut , bine v-am gasit pe toti de pe acest forum , a fost foarte buna ideea de creere a acestui forum , vine in ajutorul multor proprietari de 4x4 s-au cei care vor sa isi achizitioneze in viitorul apropiat unul. Eu am un Land Rover Freelander din 2002 nu modificat in afara de niste roti mai mari . Sper sa nu ma dezamageasca tancu' (porecla masini :grin: ) . Sper ca daca voi avea ceva probleme in viitor ceea ce nu vreau sa imi poata sarii in ajutor cunoscatorii. Apropo , eu sunt din CLuj, multe noroaie si zone de off-road-it prin zona ! Never stop exploring Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
SilenceDJ Postat Octombrie 20, 2008 Autor Partajează Postat Octombrie 20, 2008 poze freelander tancu meu Never stop exploring Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate