Lecus Postat Octombrie 18, 2008 Partajează Postat Octombrie 18, 2008 Salut! Sunt din Bucuresti am 27 ani .Intentionez sa-mi iau un off-road. Inca nu m-am decis, oscilez intre Touareg si Grand Cherokee. Stiu ca astea pentru voi sunt SUV-uri si nu off-roadere, dar nici eu nu am de gand sa exagerez in teren. Oricum cu ambele masini am mers, si ajung destul de departe cu ele. In fine, cred ca intr-o luna sa ma decid, apoi decolez spre munte. Cu respect, si seara buna! Gip Gran`sirochi ovarlend ecspedisan Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Lecus Postat Octombrie 23, 2008 Autor Partajează Postat Octombrie 23, 2008 Re: Salut! Gata! Am cumparat din Germania un Jeep Grandcherokee Overland. Trebuie doar sa ma duc sa-l iau si o pun de un mic concediu. Gip Gran`sirochi ovarlend ecspedisan Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate