rupere2004 Postat Octombrie 21, 2008 Partajează Postat Octombrie 21, 2008 Salut, numele meu este Bogdan, am fost detinatorul unui J Grand Cherokee 5.2 si urmeaza sa devin proprietarul unui Patrol. Sper sa ne vedem pe trasee. Dumnezeu sigur iubeste prostii. Altfel nu ar fi creat atat de multi. Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate