BKR Postat Noiembrie 2, 2008 Partajează Postat Noiembrie 2, 2008 Ma numesc Florin, sunt din Bucuresti, am samuraiul de 1 an si sunt incantat de ce poate micutul. I-am adus cateva modificari, pacat ca nu are un motor mai puternic( se cam chinuie cu ziarelli 235/75/15). In rest astept sa ne vedem in noroaie. Mor dupa ele!!! Poze vad ca nu pot sa incarc. Probabil sunt cam mari. Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate