Marian 30 Postat Mai 7, 2019 Partajează Postat Mai 7, 2019 Păreri despre noul duster cu motorul de 1,2 . Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Marian 30 Postat Mai 7, 2019 Autor Partajează Postat Mai 7, 2019 Salutare tuturor. Dețin un Duster 1,2 tce din August 2018. Ce părere aveți de motorașul acesta aștept comentarii din partea voastră sau dacă dețineți unul la fel spuneți dacă sunteți mulțumiți. Vă mulțumesc. O seară plăcută tuturor. Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate