Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Salutari din Timisoara


Cosmin81

Postări Recomandate

  • 3 luni mai târziu...
Vizitator flotl

Re: Salutari din Timisoara

 

Salut!

Am si eu Suzuki Grand Vitara achizitionat pe 16 feb 2009. Este versiunea full cu navigatie.

Ma gandesc ca nu are rost sa mai deschid un topic si sa scriem aici despre aceasta masina, chiar daca titlul este "Salutari din Timisoara".

Am reusit ieri sa fac primele teste mai offroad, adica urcare/coborare pante abrupte, trecerea prin noroaie. Week-end-ul anterior am fost la Poiana Brasov si am bagat-o putin prin zapezi.

Sint super incantat, mi-am luat o jucarie minunata.

Ti se pare cumva ca masina cam zdruncina putin?

Ce consum ai extra urban?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare