verzet Postat Octombrie 10, 2019 Partajează Postat Octombrie 10, 2019 Salut colegi, am o problema cu contactul in momentul in care vreau sa pornesc masina. Nu pot rasuci cheia cand vreau sa ii dau contact, decat daca fortez, destul de tare zic eu ca mi si frica sa nu se rupa cheia in contact. Dupa ce reusesc sa ii dau contact si o opresc cheia iese usor inapoi. Metionez ca am un buton negru deasupra contactului, trebuie sa fac ceva cu el? Sau de la ce ar putea aparea aceasta problema ? Va multumesc anticipat pentru ajutor. Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
verzet Postat Octombrie 19, 2019 Autor Partajează Postat Octombrie 19, 2019 Topic inchis, s-a rezovat cu un drum la nea Loti din Oradea, care numa el stie ce a facut la contact dar merge brici acuma. Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate