Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

• GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Service sau pasionat toyota 4Runner din Pitesti. Caut parere obiectiva achizitie

VasilescuMM
 Share

Recommended Posts

Buna ziua si salutari tuturor.

Sunt Ciprian, un viitor pasionat 4x4. Ieri am ajuns in Pitesti pentru a achizitiona o Toyota 4runner 3.0 V6, anii 90. Astazi vanzatorul a dus masina in service deoarece ieri la proba de drum nu ii intra in viteza. Sunt din Baia Mare, momentan in Pitesti vrand sa cumpar aceasta masina, n-am habar de ele inca, mai aflu ca e blocat ceva la viteze. Vanzatorul ma asigura ca nu e nimic grav. Caut o persoana pasionata din Pitesti care are habar despre aceste masini, sa-mi dea un ajutor, o parere obiectiva vis-a-vis de masina. Vreau sa ma intalnesc cu el si sa vedem masina impreuna, sa stie la ce sa se uite. Ma revansez, si apreciez orice ajutor acordat. Tel 0741650667

Pe pagina de prezentare membrii n-am putut sa postez nimic. Scuze in avans pt asta.

Buna ziua,

Sunt Ciprian, (sper) un viitor membru activ al acestui club. Ieri am venit din MM sa iau o Toyota 4 Runner V6 3.0 benzina 1990 din Pitesti, si aflu cu stupoare ca la fata locului masina nu intra in viteze. Pe motiv ca a stat, zice vanzatorul. Acum vanzatorul o repara intr-un service de-al prietenilor sai. Rog din suflet daca citeste vreun membru din Pitesti (sper nu vanzatorul sau prieteni de-ai lui) sa ma ajute sa vedem masina impreuna, sau daca aveti un service in zona, s-o putem vedea mai indeaproape. Am nevoie de o parere obiectiva si impartiala, a unei persoane care cunoaste Toyotele 4x4. Ma revansez pe loc si cat traiesc, rog ajutor!

Edited by Astral

Daca e aia rosu-visiniu de pe olx cu bara alba, cumpar-o ca nu arata rau si nici pretul nu e exagerat, poate fi doar cilindru sau pompa de ambreaj, oricum care ai lua-o ai de investit un pic in ea. Eu doar acum o luna mi-am luat una dar diesel si am adus-o din Italia personal , singurl avantaj din Ialia e ca nu au rugina .Cea de pe olx de care spuneam mai sus din Pitesti in poze nu pare sa aibe rugina si arata interiorul cel putin bine,

Share

• Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use