Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Outlander


Arghil
 Share

Recommended Posts

Buna .Detin un Mitsubishi Outlander din 2010 am facut recent schimburile de ulei si filtre si masina a inceput sa daie probleme.la inceput dupa ce o porneam se oprea si dupa pornea doar cu curent de la alta masina.acum cand pun contactul se aprinde cate o data bordur alteori deloc si are un sunet sub volan.precum un tic.bateria imi arata ca este incarcata dar masina nu porneste.imi puteti spune oare ce problema ar fi??multumesc.
Link to comment
Share on other sites

Baterie slaba, descarcata, nu mai are viata. Face tac, tac tac, tac... cat ti pe electromotor. Pune alta baterie noua si o sa aiba alta viata. Am un OUTLANDER din 2007-370000km fara probleme.
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use