Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Discovery 1.invarte dar nu porneste


bobos
 Share

Recommended Posts

Salutare.AM achiziționat de curând un Discovery 1, motor 3.9 v8.masina a pornit normal.dupa doua săptămâni care a stat fără baterie motorul se rotește dar nu porneste.mentionez că recunoaște cheia și merge și închiderea centralizata dar beculetul roșu licăre mai repede.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use