Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Salutari din popesti-leordeni city


Vizitator eugen_gts

Postări Recomandate

Vizitator eugen_gts

Salutam toti iubitorii de aventuri 4x4

 

numele meu este eugen si sunt din popesti-leordeni si sunt un impatimit de offroad dar cu putine posibilitati materiale, dar cu ajutorul prietenilor si poate si al unor sponsori, voi avea ocazia sa va arat si voua cat de mult imi place la noroi.

in prezentare se zice ca trebuie sa spui si cu ce acaret vrei sa te faci de ras, asa ca eu sunt ,,utilizatorul" unui nisan scurt cu motor 2,8tdi care cica stie sa mearga si prin noroi.

deocamdata nu vreau sa va plictisesc si cu alte amanunte, care nu ma intereseaza nici macar pe mine,si sper sa ne vedem pe coclauri cat mai curand, poate chiar anul acesta.

 

asadar....HY IN NOROI

 

 

PS: am uitat un amanunt , eu sunt sofer de TIR asa ca poate o sa postez si la categoria camioane(dar nu e obligatoriu sa ma monitorizati) :hi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare