Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Topicul de prezentare al membrilor


ALF-DMAX

Postări Recomandate

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salut.Ma numesc Adi ,sunt din Cluj-Napoca ,32 ani si mi-am luat un Suzuki Vitara 1.6 ,din 1999.carosat ;).Este prima masina 4x4 ,inainte am avuto o dacia,deci sunt fff multumit de noua masia;Nu cred ca o sa fac cine stie ce offroad cu ea dar sunt pasionat de pescuit si munte si sunt convins ca o sa facem o pereche buna impreuna;) In rest numai bine tuturor si va multumesc anticipat pt. sfaturile ce o sa le primesc de la voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8,9k
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salutari si Urari de Bine!

Sunt din Bucuresti si ... ma gandesc serios sa achizitionez ceva de teren. M-am gandit la ceva ieftin ca jucarie de week-end.

De invatat, am inceput deja sa invat de la voi chiar inainte sa ma prezint....:tk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Buna ziua tuturor. Ma numesc Bogdan , am 33 de ani si sunt din Braila. Am un Ims din 67 pe care incerc sa-l restaurez. M-am cam inpotmolit deocamdata din cauza crizei dar sper sa ma pot apuca de el cat mai curand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

salut. sunt andrei din timisoara, 35 ani ,hobby: masini de teren si sport, calatoriile, ocupatie: reparatii auto. in urma cu un an am avut un patrol scurt pentru o zi :[ATTACH=CONFIG]104238[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]104237[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]104240[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]104241[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]104242[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]104244[/ATTACH] impactul a fost cu un passat model 2002 care nu arata cu mult mai rau decat al meu. dupa ce mi-am revenit am cumparat alt patrol tot rosu dar lung pe care urmeaza sa-l modific

Born to lose 1975-Live to win
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

buna ziua!

sunt din m-ciuc ,si sunt posesor al unui jeep1999,2.5 td cherokee.

sunt cam dejamagit,demine si de mine.prima cand am inregistrat nu am citit regulamentul ,ca nu prea am avut timp ,asa in geneRAL am citit ca sa stiu ca ma incadrez cu IQ-meu,si cu limba romana ce stiu.

am postat deja mesaje ,dar inca nu mam prezentat aici .

am 32 de ani si traind in munti avem in familie acu 2 buc 4x4

am, doi copii-o fabricatie 2004,si unul 2011.

si cine nu ai place viata de 4x4-si eu sunt din categoria asta .

toate cele bune .

zaza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Ma numescu Tudorel si cred ca m-a prins acest microb al off roadului pentru ca atunci cand vad o carare incerc sa intru cu masina pe acolo chiar daca nu e pregatita. Am un Mercedes Vito si un Espero si cred ca asi avea nevoie de ceva maim adecvat. Deocamdata sunt in tatonari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Noii membri isi pot face prezentarea numai in acest topic.

Prezentarea poate sa contina maxim doua poze cu autoturismul dumneavoastra.

Fiecare membru nou are dreptul la un singur post in aceasta sectiune.

 

Multumim.

buna

cum pot sa verific dac am prezentrea facuta aici?

nu mai retin daca am facut-o si avand in vedere numarul de pagini e cam greu sa o caut

am inteles bine ca aici trbuie fauta prima postare obligatorie?

multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

buna

cum pot sa verific dac am prezentrea facuta aici?

nu mai retin daca am facut-o si avand in vedere numarul de pagini e cam greu sa o caut

am inteles bine ca aici trbuie fauta prima postare obligatorie?

multumesc.

 

 

Da-i click pe ID-ul tau, aici unde ai postat si apoi pe "View forum posts".

 

 

1799352673_VIEWFORUMPOSTS.JPG.417aab0df9fe35e83002c3253e084dc0.JPG

 

:h5

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

vaccineaza-te pana mai e timp si stai departe de cei infectati cu asa ceva.

daca o sa iti treaca o sa faci o mare economie in bugetul tau , daca nu..pregateste-te sa scoti sume pe care acum nu ti le imaginezi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

salut si eu la randu-l meu pe toata lumea ,desi habar nu am de off road mi-am luat si eu un navara din 99 de ceva vreme sa ies si eu pe dealuri ca prea frumos povestesc prieteni peripetiile pe dealuri si paduri

sunt din hunedoara si sunt mandru :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Da-i click pe ID-ul tau, aici unde ai postat si apoi pe "View forum posts".

 

 

[ATTACH=CONFIG]104369[/ATTACH]

 

:h5

cred ca nu am facut treaba asta...

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

buna

ma numesc Rares sund din Resita jud Caras Severin si am pasiunea asta de cativa ani buni.

pana acum shimband cam 5 sau 6 masini pentru off road

in prezent am un mercedes G klasse w460 din 87 motor 280 automatik si un g klasse w463 din 94 300 td de 177 cp, un motor cross suzuki rmz 450 din 2008.

avand ceva experiente in domeniul acesta si a schimbarilor de motoare pe tipurile astea de masini si multe alte modificari o sa fiu bucuros sa pot ajuta cu sfaturi in domeniu pe cei care au nevoie de ele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salut , sunt Dan din Iasi.

(acesta e al doilea post ca primul nu a fost regulamentar :D )

 

-am 34 ani, doi copii, si Skoda Octavia I 4x4 1.8 t 20V 150 Hp , ARX

-patron, domeniu medical

-imi plac iesirile pe la munte si pe drumuri forestiere decente. Mai mult nu imi permite masina dar cine stie in viitor.

-vreau sa invat cate ceva din domeniul 4x4 veritabil si m-am alaturat acestui forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salut,

 

Numele meu este Vasi, Sunt constantean dar locuiesc in Bucuresti

M-am pricopsit acum ceva vreme cu o Lada Niva, si incet, incet, au inceput sa-mi placa iesirile cu ea, dorind sa-i fac o revizie (pentru ca din 2004 nu a mai vazut nici o revizie serioasa) am inceput sa caut pe net informatii si asa am dat de acest forum.

Ma bucur ca exista o comunitate virtuala unde putem face schimb de informatii si sfaturi.

 

 

Spor

 

vasia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salutare tuturor

 

M-am aluturat si eu pasionatilor de off road din tara asta. Am inceput prin a-mi lua un L200 2009 136cp pe care vreau sa il aranjez un pic, un toliu, un ARB fata, si ceva gume mai de tavaleala...am tot iesit cu ea nu am ramas impotmolit prin balti cu ea...si acum sunt hotarit sa o pregatesc de tavaleala

Noi suntem solutia confortului tau!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salut! Sunt Cristi, din Constanta, varsta 30 ani, marinar de meserie, pasionat de pescuit si mai nou de off road.

Masina din semnatura va ramane de ''friptura'' si as vrea una sa fac ''nebunii'', aici am o dilema, nu stiu de care dar poate ma ajutati...in primul rand sa nu fie mai mult de 3000 euro, de preferat diesel si sa poata trage o rulota de 800 kg in orice conditii.

Pana ma voi decide, voi ''sapa'' pe forum pentru a lua decizia cea mai buna!

Spor in toate

Editat de zamysx4
Suzuki SX4 1.6 Benzina 4X4 Lagoon Turquoise
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salut!Ma numesc Gabi sunt din Bacau,am 25 de ani, am un Nissan Patrol fabricat in anul '90, motor de 3000 cmc turbo diesel, de echipat este doar cu o pereche de cauciucuri reesapate si troliu, initial cumparat pentru offroad la vanatoare dar m-am lasat de un sport si am ramas doar sa fac escapade prin padure.Va salut pe toti membrii si la mai multe!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salut!Ma numesc Gabi sunt din Bacau,am 25 de ani, am un Nissan Patrol fabricat in anul '90, motor de 3000 cmc turbo diesel, de echipat este doar cu o pereche de cauciucuri reesapate si troliu, initial cumparat pentru offroad la vanatoare dar m-am lasat de un sport si am ramas doar sa fac escapade prin padure.Va salut pe toti membrii si la mai multe!!!

 

bine ai venit!

ne vedem la noroiala.poate ne arati si niste poze cu acaretu.:banana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salut, sunt Costin si am un Land Cruiser hjz80. Experienta mea de offroad se rezuma la Bucuresti :D . Masina este a tatalui meu si sper sa se plictiseasca de ea.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Astral a schimbat titlul în Topicul de prezentare al membrilor

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare