Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Topicul de prezentare al membrilor


ALF-DMAX

Postări Recomandate

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salutare tuturor .

 

Ma numesc Daniel si de curand am intrat in lumea 4x4 cu un Frontera 2.3 TDI din 95 . Am nevoie de multe informatii pe care sper sa le gasesc aici . Sunt novice dar imi place la nebunie mica mea achizitie si astept s-o testez pe drumurile patriei .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8,9k
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Buna baieti.(si fete daca sunt printre membri) sunt Radu din Maramures.

Pasionat de off road si vanatoare.Am putina experienta in off road , acumulata cu un kawasaki brute f. 750i prin 2006-2008 , am mai facut putin cu cativa amici cu dif auto, iar acum feb.2015 mi-am achizitionat un Mercedes g class, scurt cu ceva modificari si inbunatatiri (motor 3l 177cp, cutie 5t/ 2003, troliu,etc.)

Cam astea despere mine, cine stie poate oi fii si eu bun la ceva pe acest forum, poate celor interesati le voi gasi trasee interesante prin MM.

Va salut cu deosebit respect pe toti. rzn007

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salut,

 

Sunt Bogdan, am prins microbul la un curs de off-road si acum sunt in cautarea unei masini corespunzatoare. Asa am ajuns pe acest forum. Sper sa prezint si masina in curand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salut! Sunt Daniel detin un Suzuki Samurai Santana 1.3 din 92, achizitionat pentru putina distractie. Sunt din Brasov dar momentan locuiesc in Belgia... Foarte dezamait de tara asta in privinta spatiului in care te poti relaxa cu masinuta de offroad. o sa o trimit in Romnia si astept cu nerabdare sa ies la plimbare cu asta mica si potenta din cate am auzit,vazut si simtit. Eu nu am multa experienta, si primesc cu drag orice sfat din partea celor mai experimentati,fapt pentru care ma aflu pe acest forum.

20150104_132049.thumb.jpg.a1766e1a16473facd7f60766344ff97b.jpg

20150131_143115.thumb.jpg.dbd5689a15cf8f67ca0bd7dcacc14383.jpg

Editat de Dannybau
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salut. Ma numesc Dorin Florea, sunt din Bucuresti (de fapt m-am mutat in Popesti Leordeni) si de curand sunt posesorul unui Pajero V6 3000 MK II benzina din 95 pe care l-am botezat Dinozaurul. Lucrez in domeniu IT (administrator baze de date) si printre hobby-uri am si mersul pe munte. De multe ori a trebuit sa gasesc un localnic care sa ne duca 20-30 km pana la baza muntelui, acesta fiind si motivul pentru care mi-am luat masina de offroad.mitshu.jpg.f33f4a4c84446933041a4e1ba5f0158a.jpg

Acum sunt in cautare de colegi cu care sa facem iesiri offroad din care sa invat cat mai multe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salutare, la toata lumea.

 

Ma numesc Stefan, locuiesc de 31 de ani si ceva in Baile Herculane, iar de curand am achizitionat o vitara diesel din 2001, pana acum cateva zile am avut un Korando, iar inaintea lui tot o vitara din, '90 benzina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

salut,sunt silviu,sunt din brasov dar locuiesc momentan in cluj.am achizitionat de curand un range rover p38 4.0 benzina.deocamdata sunt multumit de el,desi sunt cateva probleme.oricum,per total,se misca bine de tot masina si sper sa ne vedem la intalniri!

Editat de omugalben
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salutare! Imi cer scuze ca nu am inceput postarile cu prezentarea, o pun pe seama noviciei mele in ale forumurilor. Suntem doi prieteni, Catalin si Maurizio, care uniti de pasiunea pentru motoare am format o gasca si ne-am numit Haiducii Wheels. Nu suntem un service, nu suntem conditionati material de aceasta activitate si facem doar ceea ce ne place, respectiv transformari-restaurari-experimente in domeniul masinilor de teren si motocicletelor custom, pentru noi, prieteni sau alti doritori. Maurizio, pe care il veti recunoaste dupa modul italienesc de a scrie in romana, este un fost pilot in raliul Paris-Dakar si in multe alte raliuri si expert in off-road, iar eu am ceva experienta in domeniul motocicletelor custom.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salutare fratilor de suferinta 4x4, sunt din Craiova si sunt proaspat utilizator NEexperimentat de Nissan Patrol y61 (2.8/98).Bineinteles ca exista sute de intrebari odata ce apar si problemele...una dintre ele ar fi....ce posibile defectiuni ar fi daca gasesti ambele vase de expansiune goale?....multumesc...astept ajutoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Ala de sus trebuie sa fie plin in permanenta , cel de jos pana la semne . Deschide o discutie noua pe una din sectiunile tehnice ale forumului unde se poate discuta oricat .

... sa fim corecti pana la capat !

Nu cere nimeni sa fii impecabil si un fel de varf de gama , doar corect e destul !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salut! Ma numesc Claudiu si sunt din Sibiu.

Dupa o perioada in care am urmarit discutiile de aici, mi-am cumparat si eu un Suzuki Vitara 1.6 8V. Sunt incantat de masina si va multumesc pentru sfaturile si informatiile de pe forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Astral a schimbat titlul în Topicul de prezentare al membrilor

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare