Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Salve off roaderilor


rotty

Postări Recomandate

Am o Toyota Land Cruiser 120 (Prado) cam de 9 luni si ma chiama Calin.

In principal sunt pasionat de caltori cu masina si cortul si de scuba diving.

Masina nu e preparata da sunt doritor de escapade montane da nu chiar extreme.

You can wake up a man who is asleep, but you cannot wake up a man who pretends to be asleep.

Mitsubishi Pajero 3.5 V6 - de open. Club T44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Salve off roaderilor

 

Noroc! Drumuri bune sa ai!

 

 

Bullbare, la un offroader sa nu ii zici "drumuri bune" ca il injuri. :ha:

 

@Rotty

Bun venit pe forum! :W

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Salve off roaderilor

 

:W

Pune ceva poze cu acaretul !

:less

 

Ca bine mai zici. Am pus ceva poze in Iesirea de langa Brasov cu baieti.

Super gasca pe aici.

Multam Alfonso.

Uite mai pun ceva poze de mai demult.

You can wake up a man who is asleep, but you cannot wake up a man who pretends to be asleep.

Mitsubishi Pajero 3.5 V6 - de open. Club T44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare