Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

• GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Ce fac englezii din samurai

cfantana
 Share

Recommended Posts

Mie personal imi place foarte mult,nu neaparat cum arata ci fapul ca e mai usoara decat samuraiul iar caroseria mult mai sigura(rollcage adevarat).

Iar imi place ca nu te mai incurca aripile,poti sa pui ce gume vrei :D

http://www.blitzworld.co.uk/products.php?productId=58#

Offroad Racing Romania-THE ORIGINAL since 2006

KAMIKAZE TEAM

Pai da pentru ca e mai usoara,are deja rollcage si are pasajele mari la roti.Nu-ti mai trebuie bodylift ca sa-ti pui 31 :D

M-am mai tot uitat pe poze s-ar putea face fara probleme nu stiu ce sa zic de parbriz daca il poti face pe comanda undeva? :roll:

Trebuie sa-l cooptez pe Manu intr-un proiect de asta ca sasiu avem unul de la Lucian care e imecabil n-are gram de rugina iar de punti motor cutie...facem rost.

KAMIKAZE TEAM

Nici nu ma intereseaza sa circul legal cu un asemenea acaret,m-ar interesa in ideea in care il pun pe platforma si merg cu el la concursuri.

Pana una alta trebuie sa-l fac pe asta nou sa ma pot da cu el si pe urma o sa studiez problema :D 8)

KAMIKAZE TEAM

Pai nu cred ca se poate inscrie legal,sau sa ai un samurai inscris si sa-i pui caroseria aia.

Asa nu ar avea ce sa-ti faca din moment ce seriile din talon sunt ok,poate doar sa-ti ia talonul si sa-ti dea o amenda :twisted:

KAMIKAZE TEAM

Pai nu cred ca se poate inscrie legal,sau sa ai un samurai inscris si sa-i pui caroseria aia.

Asa nu ar avea ce sa-ti faca din moment ce seriile din talon sunt ok,poate doar sa-ti ia talonul si sa-ti dea o amenda :twisted:

Navara se referea sa-l inscrie el in Anglia. :P
Unde esti tu Tepes Doamne...???

Share

• Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use