Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Bine v-am gasit! JEEP GRAND CHEROKEE 2006/NISSAN NAVARA 2006


Vizitator dmengher

Postări Recomandate

Vizitator dmengher

Bine v-am gasit!

Numele meu este Dragos MENGHER si dupa cum se vede sunt la prima postare.

Sunt din Bucuresti, de curand mutat in Domnesti - Ilfov.

Am doua masini modificate, 1 bucata JEEP GRAND CHEROKEE 2006 + 1 bucata NISSAN NAVARA 2006.

 

JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 Diesel (2006) 218 CP, modificat:

* Powerbox STARTECH (echivalentul lui BRABUS pentru JEEP) => 260 CP;

* Bara fata ARB;

* Troliu TABOR;

* Suspensie OLD MAN EMU (amortizoare + arcuri) => garda la sol 40 CM.

 

NISSAN NAVARA 2.5 Diesel (2006) 171 CP, modificat:

* Bara fata ARB;

* Troliu WARN;

* Protectie bena AEROKLAS.

 

Am sa pun poze detaliate cu ambele masini si va stau la dispozitie pentru intrebari/sfaturi.

Va multumesc si va doresc succes.

 

Dragos MENGHER

0722.420.425

Dragos@DMG.ro" onclick="window.open(this.href);return false;

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bine v-am gasit! JEEP GRAND CHEROKEE 2006/NISSAN NAVARA 2006

 

Bine ai venit :W

You can wake up a man who is asleep, but you cannot wake up a man who pretends to be asleep.

Mitsubishi Pajero 3.5 V6 - de open. Club T44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator dmengher
Vizitator dmengher
Vizitator koala

Re: Bine v-am gasit! JEEP GRAND CHEROKEE 2006/NISSAN NAVARA 2006

 

Si eu, dar si tu [ sper :ha: ], stim ca gumele alea sunt total nepotrivite ... pacat de banii bagati in trolii si ARB-uri ... parerea mea !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bine v-am gasit! JEEP GRAND CHEROKEE 2006/NISSAN NAVARA 2006

 

bine ai venit

masinile arata impresionant, mai ales pe sosea

cam are dreptate koala... nu cred ca au fost facute sau ca au mirosit vreodata terenul, altfel nu aveau opinci

in rest... se vede ca ai bagat bani in ele

forumistul ce se pricepe la toate, in orice topic intervine si baga niste axiome iar cand nu are argumente trece la atacuri la persoana, amenintari, "chemari la interval", jigniri gratuite. Noa, asta e "cocalarul de forum" .
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator hendon

Re: Bine v-am gasit! JEEP GRAND CHEROKEE 2006/NISSAN NAVARA 2006

 

Felicitari pentru Grand Cherokee.De asta vreau si eu cand cresc mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Re: Bine v-am gasit! JEEP GRAND CHEROKEE 2006/NISSAN NAVARA 2006

 

Salut!

 

De unde ai luat Powerboxul cat a costat, dar mai ales cum se simte? Exista "efecte secundare"?

 

Ma bate gandul si pe mine la asa ceva. Am mai avut un powerbox la un Passat dar limita viteza maxima la 170.

Gip Gran`sirochi ovarlend ecspedisan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bine v-am gasit! JEEP GRAND CHEROKEE 2006/NISSAN NAVARA 2006

 

se spune ca la Techirgiol e cel mai fain noroi......noi stim unde se nmai fac tratamente si la cap..... :W

Sa te umpli de noroi.......e ca un tratament!!!;)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare