Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

dragosxc va saluta!


dragosxc

Postări Recomandate

Re: dragosxc va saluta!

 

:W si :1 .ai fost la Maraton Mediaval la Medias???sau nu mergi la concursuri de mtb?anul asta am adunat si eu cu Samuraiul cativa de pe traseu!!!! :bravo

 

Din pacate la Maraton la Medias nu am putut ajunge din cauza serviciului si lipsa de antrenament. E criminal sa mergi la concursuri fara antrenament. Am constatat asta la Maratonul de la Sibiu din toamna si nu vreausa mai repet experienta.

 

Da incerc sa merg la toate concursurile de cross country din tara, in masura in care imi permite timpul liber si antrenamentul!! :banana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare