Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Salutare


Vizitator Frozenminds

Postări Recomandate

Vizitator Frozenminds

Salutare tuturor!

 

Imi cer scuze ca nu m-am prezentat inainte sa incep cu intrebarile pe forum!

Ma numesc Constantin, sunt din Cluj si am ajuns aici cautind informatii despre LR Discovery. Am fost placut impresionat de ceea ce am citit pe aici.

Inca nu am un 4x4 :ang2 dar sunt sigur ca am sa fiu indrumat in directia buna pt achizitia unuia.

 

 

Va doresc drumuri bune si noroioase :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Salutare

 

Salutare la toata lumea.Sunt Cristi din Bucuresti,copilotul (care-si pregateste masina) lui Orlando si care face off-road de aproape un an.Astazi am fost inregistrat oficial in acest club,si ma bucur sa fiu alaturi de voi.Sper sa ma ridic la inaltimea unui off-roader cu experienta in viitorul cit mai apropiat :hi :hi

Fara poezie,viata e pustiu !

KAMIKAZE TEAM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare