Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Bun gasit, (A10 si SJ410)


manu-2lgp

Postări Recomandate

Bine v-am gasit.

Sint Manu Hutuleac, din Timisoara. Cu radacini undeva pe linga Beius in Bihor.

Pasiuni radioamatorism, fotografie, drumetii montane, de anul trecut - apicultura, 4x4.

Am avut vreo 3 ani un Aro10. Aro inca e in stare de functionare, la sat, in Bihor.

De Craciun mi-am facut un cadou, un SJ410. Mai e mult de lucru la el. Sper sa-l aduc in "parametrii"

la primavara, cind mai da caldura...

 

S-auzim de bine,

Manu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bun gasit, (A10 si SJ410)

 

Mersi de primire.

Initial cautam o Lada Niva. Intimplator am gasit SJ-ul, nemiscat de vreo juma de an, plin de praf si paianjeni, intr-un sopron.

Nu stiam nimic de Samuraie, diferente intre SJ410 si 413, etc. Abia apoi am aflat, dupa ce am rasfoit netu.

L-am luat si sper sa iasa ceva fain din el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...

Re: Bun gasit, (A10 si SJ410)

 

:W :cl

Jeep Wrangler YJ - 1989 - 2.5" Lift

Jeep Wrangler TJ - Sahara Limited Edition 2001 - 4" Lift

Jeep Wrangler TJ - Rubicon Express - Custom Made 1997 - 6" Lift

 

 

http://www.ClubJeepRomania.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare