Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Botosani - nou membru pe forum


Vizitator Patrolic

Postări Recomandate

Vizitator Patrolic

va salut pe toti membrii acestui forum...si nu numai

Sunt incepator in ale off roadului, dar cu voi alaturi sunt sigur ca nu a sa fiu mult timp asa.

 

Va salut inca o data

 

P.S. posed un nissan patrol GR scurt, 1990 cu ceva modificari (un pic inalta si roti pe 33").

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Patrolic

Re: Botosani - nou membru pe forum

 

Am gasit, am votat.

 

Gata! Sunt in regula

 

suntem n umai cu un vot in spatele Toyo...

 

Am incredere ca o sa fim lideri de "tur".....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Patrolic

Re: Botosani - nou membru pe forum

 

Tocmai am achizitionat acaretul (are 3 zile la mine)

Si niste poze atasate

 

Pareri (pro si contra) nu ezitati sa mi le spuneti. Am venit aici sa invat si sa iau cele mai bune decizii in off road.

 

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Botosani - nou membru pe forum

 

:W in :cl

frumoasa masina sa o stapanesti sanatos.

You can wake up a man who is asleep, but you cannot wake up a man who pretends to be asleep.

Mitsubishi Pajero 3.5 V6 - de open. Club T44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare