Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Salut


stefv

Postări Recomandate

Stefan ma numesc si acesta este al 2-lea post al meu pe forum (sper ca astfel sa imi repar greseala). Am un forester de 2 litri pentru sosele si imi trebuie neaparat si un Samurai pentru carari. Spre placuta mea surprindere am remarcat o comunitate extraordinar de civilizata aici - chiar daca am aflat-o de la un moderator care m-a "taxat" urgent pentru comportament "indecent". Cred ca este absolut singurul forum atat de curat din toate pe care le-am vazut. Felicitari!

forester 2.0

hopefully Samurai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator crocus

Re: Salut

 

Bine ai venit!

Faza cu taxatul din partea moderatorului au mai prins-o si altii, stai linistit. Disciplina e bine venita, intr-un forum atat de curat, cum este acesta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare