Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

astept parerile voastre!


cryss

Postări Recomandate

as vrea sa schimb pajero sport 2,5tdi -2003 cu pajero 3,2di-d 2005-2006 cu 5 usi.sincer nu prea stiu multe despre modelul respectiv,doar ca are motorul mai mare si mult mai puternic ,nu stiu daca e mult mai nervos.mentionez ca vreau varianta cu cutie automata.masina imi place mult ,sper sa ma ajutati.multumesc!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: astept parerile voastre!

 

Normal ar fi un pas inainte...dar...

 

Am aflat ca unele persoane regreta ca s-au despartit de PAJERO SPORT....E vorba sa scoata un nou model in 2009 care chiar arata foarte bine(seamana cu SPORT-ul ),nu stiu ce motorizari au.Orice ar fi mult succes! :h5

Invata din experienta altora....ca pina inveti din a ta...mori.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator johny23

Re: astept parerile voastre!

 

Daca vrei noul Pajero Sport...uita,nu se comercializeaza decit in Rusia,America de Sud,Africa,Asia;cica restul pietelor sint acaparate de alt gen de SUV-uri.

Daca vrei Pajero ala mare si frumos este aproape Ok ca masina,dar nu super greutati in teren,au umplut-o si pe asta de fire si electronica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: astept parerile voastre!

 

tocmai asta vreau ,avantaje-dezavantaje,cred ca sunt printre noi persoane care au avut pajero sport si apoi pajero 3,2di-d,2005-2006. sau pote au stiinta de unele avantaje sau dezavantaje.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: astept parerile voastre!

 

referitor la noul pajero sport cred ca o sa fie comercializat si la noi ce-l tarziu de la anu",i-mi place mult si cred ca are o stabilitate mult mai buna fata de versiunea l200 din care deriva,dar din pacate nu cred ca o sa-mi permit unul nou

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare