Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Salutari din Timisoara


Vizitator stefan_tim

Postări Recomandate

Vizitator stefan_tim

Calde salutari din vestul tarii. Ma numesc Stefan si locuiesc in Timisoara.

In urma cu cateva zile am cumparat un tractoras 4x4, pe nume Isuzu Trooper II din "89, motor de 2,6l, 114 CP, pe injectie.

Masina am cumparat-o din Bistrita Nasaud, dar deja am inceput sa o pregatesc pentru Off-Road.

De fapt "SOLDATELUL" a fost cumparat pentru a ma insoti la partidele de vanatoare. Sunt un impatimit al acestui sport, sport pe care il practic din 1998.

Sunt bucuros sa fac parte din clubul :cl si sa mai invat cateva tehnici de la voi.

Va salut si va doresc multa sanatate.

Bye,Bye........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Salutare

 

N-am inteles care este smecheria??? Nu te-ai mai prezentat odata cu "Salutari din Timisoara"???

Cred ca moderatorii dorm la ora asta... :ha: De fapt, cam da, ca nu e decat 4:26 dimineata! :ha:

 

P.S.

Apropo, eu tot nu am inteles de ce "ceasu`" de pe forum nu corespunde cu cel real... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stefan_tim

Re: Salutari din Timisoara

 

Salutari la toata lumea.

Inca nu am rezolvat problema cu "CHECK ENGINE" dar in curand sper ca se va rezolva.

Deocamdata masina este la un tinichigiu.

Va salut pe toti.

Ceau ceau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare